Kotilinkki | Asuntokaupan asiantuntijat

Tästä se alkaa!

Kotilinkin välittäjät hoitavat asuntosi myynnin helposti ja nopeasti.

Valitse välittäjäsi ja täytä sopimustiedot, tai ota yhteyttä.

Me hoidamme loput.

Antti Myllymäki

Toimitusjohtaja, LKV, julkinen kaupanvahvistaja
045 111 7006
antti.myllymaki@kotilinkki.fi
Lue lisää

Kari Vanhatupa

Myyntijohtaja, LKV, LVV, julkinen kaupanvahvistaja
045 111 7000
kari.vanhatupa@kotilinkki.fi
Lue lisää

Marko Paloniemi

Julkinen kaupanvahvistaja, LKV
040 139 5066
marko.paloniemi@kotilinkki.fi
Lue lisää

Sirkku Kähkönen

Myyntineuvottelija, KiAT
045 111 7002
sirkku.kahkonen@kotilinkki.fi
Lue lisää

Markku Jauhiainen

Aluejohtaja, LKV, MTI, kaupanvahvistaja
044 010 2880
markku.jauhiainen@kotilinkki.fi
Lue lisää

Marja-Liisa Antila

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV
040 829 6862
marja-liisa.antila@kotilinkki.fi
Lue lisää

Sirpa Nyström

Markkinointiassistentti
045 111 7005
sirpa.nystrom@kotilinkki.fi
Lue lisää

Elena Kovtoun

Myyntineuvottelija / harjoittelija
050 403 9405
elena.kovtoun@kotilinkki.fi

Jorma Laakkonen

Myyntineuvottelija
045 7884 1297
jorma.laakkonen@kotilinkki.fi