Kotilinkki | Asuntokaupan asiantuntijat

Välittäjämme

Kotilinkin alueelliset välittäjät hoitavat asuntosi myynnin helposti ja nopeasti aina kotikäynnistä kaupantekoon saakka. Tutustu välittäjiimme ja laita asuntosi myyntiin helposti netissä!

Sirkku Kähkönen

Myyntineuvottelija, KiAT
045 111 7002
sirkku.kahkonen@kotilinkki.fi

Marko Paloniemi

Kiinteistönvälittäjä, LKV
040 139 5066
marko.paloniemi@kotilinkki.fi

Kari Vanhatupa

Kiinteistönvälittäjä, LKV
045 111 7000
kari.vanhatupa@kotilinkki.fi

Päivi Eskelinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV
050 322 7192
paivi.eskelinen@kotilinkki.fi

Antti Myllymäki

Toimitusjohtaja, LKV, julkinen kaupanvahvistaja
045 111 7006
antti.myllymaki@kotilinkki.fi

Kari Vanhatupa

Myyntijohtaja, LKV
045 111 7000
kari.vanhatupa@kotilinkki.fi

Kalle Heikkinen

Asiakkuusjohtaja
045 111 7005
kalle.heikkinen@kotilinkki.fi

Marko Paloniemi

Julkinen kaupanvahvistaja, LKV
040 139 5066
marko.paloniemi@kotilinkki.fi

Sirkku Kähkönen

Myyntineuvottelija, KiAT
045 111 7002
sirkku.kahkonen@kotilinkki.fi

Marja-Liisa Antila

Myyntineuvottelija
040 829 6862
marja-liisa.antila@kotilinkki.fi

Margareeta Haapajoki

Myyntineuvottelija
050 337 4579
margareeta.haapajoki@kotilinkki.fi

Sirpa Nyström

Markkinointiassistentti
050 403 9405
sirpa.nystrom@kotilinkki.fi

Kalle Heikkinen

Asiakkuusjohtaja
045 111 7005
kalle.heikkinen@kotilinkki.fi

Markku Jauhiainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, MTI
044 010 2880
markku.jauhiainen@kotilinkki.fi

Markku Jauhiainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, MTI
044 010 2880
markku.jauhiainen@kotilinkki.fi