Kotilinkki | Asuntokaupan asiantuntijat

Välittäjämme

Kotilinkin alueelliset välittäjät hoitavat asuntosi myynnin helposti ja nopeasti aina kotikäynnistä kaupantekoon saakka. Tutustu välittäjiimme ja laita asuntosi myyntiin helposti netissä!

Sirkku Kähkönen

Myyntineuvottelija, KiAT
045 111 7002
sirkku.kahkonen@kotilinkki.fi

Marko Paloniemi

Kiinteistönvälittäjä, LKV
040 139 5066
marko.paloniemi@kotilinkki.fi

Kari Vanhatupa

Kiinteistönvälittäjä, LKV
045 111 7000
kari.vanhatupa@kotilinkki.fi

Alf Hillilä

Myyntineuvottelija
040 579 6615
alf.hillila@kotilinkki.fi

Päivi Eskelinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV
050 322 7192
paivi.eskelinen@kotilinkki.fi

Antti Myllymäki

Toimitusjohtaja, LKV
045 111 7006
antti.myllymaki@kotilinkki.fi

Kari Vanhatupa

Myyntijohtaja, LKV
045 111 7000
kari.vanhatupa@kotilinkki.fi

Kalle Heikkinen

Asiakkuusjohtaja
045 111 7005
kalle.heikkinen@kotilinkki.fi

Marko Paloniemi

Kiinteistönvälittäjä, LKV
040 139 5066
marko.paloniemi@kotilinkki.fi

Sirkku Kähkönen

Myyntineuvottelija, KiAT
045 111 7002
sirkku.kahkonen@kotilinkki.fi

Kaija Nyman

Kiinteistönvälittäjä, LKV
045 111 7004
kaija.nyman@kotilinkki.fi

Marja-Liisa Antila

Myyntineuvottelija
040 829 6862
marja-liisa.antila@kotilinkki.fi

Tuija Kakarinen-Ikonen

Myyntineuvottelija
045 111 7008
tuija.kakarinen-ikonen@kotilinkki.fi

Marko Oranen

Kiinteistönvälittäjä, LKV
050 351 3833
marko.oranen@kotilinkki.fi

Joonas Siekkinen

Myyntineuvottelija
050 337 4579
joonas.siekkinen@kotilinkki.fi

Kalle Heikkinen

Asiakkuusjohtaja
045 111 7005
kalle.heikkinen@kotilinkki.fi

Markku Jauhiainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, MTI
044 010 2880
markku.jauhiainen@kotilinkki.fi

Marko Paloniemi

Kiinteistönvälittäjä, LKV
040 139 5066
marko.paloniemi@kotilinkki.fi

Eero Saarijärvi

Kiinteistönvälittäjä, LKV
040 761 1261
eero.saarijarvi@kotilinkki.fi

Alf Hillilä

Myyntineuvottelija
040 579 6615
alf.hillila@kotilinkki.fi

Markku Jauhiainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, MTI
044 010 2880
markku.jauhiainen@kotilinkki.fi